22.11.2025
Od Bobrů body nevezeme
HC Bobři Valašské Meziříčí
HC Kopřivnice
Piták – Hamřík, Motloch, Šedlbauer, Sviták, Holiš, Kočí, Fojtík – Vávra, Klímek, M. Kratochvil, Vavřík, Finsterle, Melenovský, Goiš, L. Stodůlka, Š. Kratochvil, Adámek, D. Stodůlka, Heinrich.
Kubáň – Marek, Petrek, Forman, Pospíšil, Kelnar, Zeman – Pastor, Koláček, Kubík, Brodek, Indrst, Suchý, Pargač, Hanák, Dang, Štiak.
Druhá liga přinesla již 17. kolo, a to se odehrávalo na ledě aktuálně šestého Valašského Meziříčí. Hokej to byl od prvního hvizdu svižný, jen s minimem přerušení. První třetina však branku nepřinesla a oba brankáři, domácí Dominik Piták i kopřivnický Andreas Kubáň, drželi čistá konta. Ve 27. minutě, když se po hvizdu rozhodčího vydal jeden z kopřivnických hráčů na trestnou lavici a Kopřivy hrály následně ve čtyřech, se skóre měnilo poprvé. Situace v početní nevýhodě nevadila kopřivnické čtveřici, která ji dokázala přetavit v úvodní branku dnešního utkání. Díky dobrému pohybu se k vyhozenému puku dostal za Pitákovou brankou Jiří Brodek, obkroužil ji a našel nikým nehlídaného Martina Kubíka, který se pohotovou střelou nemýlil. Ve 34. minutě opět nebyl stejný počet hráčů na ledě, domácí měli znovu výhodu jednoho muže v poli. A tentokráte ji využili. Nepotřebovali z ní ani deset vteřin, bezprostředně po buly čelil Kubáň hned dvěma pokusům Bobrů, které zlikvidoval a dostal se do ne příliš hokejové pozice, čehož využil domácí Šimon Kratochvil, který obkroužil branku a zavěsil nekompromisně pod horní tyčku. V úvodu třetí třetiny překlopili domácí vedení na svou stranu, když se vcelku jednoduše dostal do šance Lukáš Finsterle a prostřelil ve 42. minutě Kubáně z levého kruhu na bližší tyč. Času na srovnání byl ještě dostatek, taky se o něj kopřivničtí hráči snažili, bohužel však bez gólového efektu. V závěru utkání odpískal rozhodčí kopřivnickému obránci nedovolený zákrok, i proto byl závěrečný nápor hostí i po oddechovém čase znevýhodněn. Když se Kopřivnice usadila v útočném pásmu sáhli po hře bez brankáře, tím se síly na ledě vyrovnaly, šance se objevily, avšak opět se potvrdilo nedáš-dostaneš. Půl minuty před vypršením 60 minut rozhodl o konečném výsledku do prázdné branky Lukáš Adámek.
Děkujeme všem, kteří fandili přímo na místě i na dálku. Bylo vás opravdu slyšet po celý zápas a vytvořili jste hráčům téměř domácí atmosféru. Ve středu 26. 11. mají naši hráči volno, fandit budeme opět v sobotu 29. 11. proti Opavě.
Aktuality
Aukce dresů je u konce
02.03.2026Výtěžek z aukce přesáhl 150 tisíc korun. Děkujeme!
Aukce originálních dresů
19.02.2026Unikátní černožluté dresy můžete dražit zde: https://www.sportovniaukce.cz/aukce/charitativni-aukce-hc-ismm-koprivnice-pomahame-milanovi a přispět tak na dobrou věc.
Hráč měsíce ledna
12.02.2026Z titulu Hráč měsíce ledna se raduje Jiří Pargač.
Zemřel Stanislav Cacek
22.01.2026V sobotu 17.1. navždy odešel dlouholetý sekretář klubu a masér A-týmu pan Stanislav Cacek. Čest jeho památce.
Vyhlášení výsledků akce "Puky pomáhají"
11.11.2025Vyhlášení výsledků akce proběhne formou online streamu ve čtvrtek 13. listopadu v 18:00. Přenos budete moci sledovat na sociálních sítích na účtech @khockey.cz a @mladeznicky_hokej na Facebooku a Instragramu.
A-tým zná svého kapitána
19.09.2025Tým si zvolil svého kapitána Lukáše Formana a jeho dva asistenty Miroslava Marka a Jiřího Pargače.
Mládež o víkendu
19.09.2025*HC7 20. 9. 9:00 doma s Rožnovem p. R. *HC9 20. 9. 11:15 doma s Val. Meziříčím *dorost 21. 9. 12:00 venku Orlová
Soutěž o permanentku
19.09.2025Do soboty 20. 9. 2025 do 17:29 můžete tipovat v naší tipovací soutěži a vyhrát jednu permanentku na 2. ligu mužů. Více informací najdete na našich sociálních sítích.
Zlatí šesťáci
24.08.2025Hráči ročníku 2014 ovládli turnaj v Prostějově. Gratulujeme!
Letní kemp 2025
29.06.2025Uzávěrka přihlášek pro hráče 2008-2013 již 23. 7. 2025. Více v samostatném článku.